Raport z Włoch: Diogo Dalot zdecydował, że chce pozostać w Milanie

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Diogo Dalot „zdecydował”, że chce pozostać w AC Milan – podaje TuttoMercatoWeb.

22-latek spędził sezon 2020/21 na wypożyczeniu w drużynie Serie A i pojawiły się doniesienia, że “​​Rossoneri” chcą zatrzymać go na kolejną kampanię.

Wcześniej w tym tygodniu przekazywano wiadomość z Włoch, że Stefano Pioli wyraził zgodę na podjęcie próby podpisania kontraktu z obrońcą.

Boczny obrońca zajął miejsce Joao Cancelo w składzie Portugalii na Euro 2020 po tym, jak zawodnik Manchesteru City uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

Będąc w reprezentacji narodowej podjął decyzję o swojej przyszłości. TMW stwierdza, że ​​„wolą” Dalota jest kontynuowanie współpracy z włoskim klubem, a jego pragnienie „zbiega się” z zamiarem Milanu, by go zatrzymać.

Mówi się, że Pioli chce ponownie wypożyczyć obrońcę. Raport nie wspomina jednak o żadnej opcji ani obowiązkowej klauzuli, aby pobyt byłego gracza FC Porto na San Siro zamienił się w transfer definitywny.

Zarówno Dalot, jak i Milan „czekają” na odpowiedź ze strony Ole Gunnara Solskjaera. Portugalska gazeta “Record” potwierdza doniesienia włoskiego portalu i podaje, że gracz chce przedłużyć swój pobyt w San Siro.

Dodają, że Milan „przedstawił propozycję z opcją wykupu” i wraz z Dalotem „oczekują pozytywnej odpowiedzi” Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze