“MEN”: Manchester United podjął decyzję w sprawie przyszłości Brandona Williamsa

j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi “MEN” oraz Simon Stone Brandon Wiliams kolejny sezon spędzi poza Manchesterem. Obrońca “Czerwonych Diabłów” dostał zgodę od włodarzy klubu na całoroczne wypożyczenie do innego zespołu.

Już w zeszłym roku 20-letni Anglik budził spore zainteresowanie na rynku transferowym. Wówczas ustawiła się spora kolejka klubów chętnych na wypożyczenie Williamsa. Jednak Ole Gunnar Solskjaer nie wyraził zgody na odejście tego zawodnika, ponieważ chciał go mieć do dyspozycji w razie kontuzji, któregoś z bocznych obrońców.

To nie była jednak najlepsza decyzja w kontekście rozwoju młodego zawodnika. Brandon Williams rozegrał zaledwie 4 spotkania z 38 możliwych w Premier League, a we wszystkich rozgrywkach uzbierał raptem 14 występów. Jednak według “MEN” władze klubu postanowiły jednak nie popełnić drugi raz takiego samego błędu.

Manchester United dał zielone światło na roczne wypożyczenie Brandona Williamsa do innego klubu. Zeszłego lata najbardziej zainteresowane obrońcą były Southampton i Newcastle. Być może ponownie postarają się sprowadzić do siebie Anglika. Podobno o 20-latka pytały również inne klubu zarówno z Premier League jak i z Championship.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze