“MEN”: Manchester United coraz bliżej sprowadzenia Pau Torresa

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Pau Torres to jeden z najbardziej rozchwytywanych nazwisk na rynku transferowym. Jednak według “Manchester Evening News” to Manchester United notuje największe postępy w rozmowach z Villarrealem.

Podstawową pozycją, jaką bezsprzecznie musi wzmocnić Manchester United, jest środek defensywy. W mediach w tym kontekście najczęściej przewijają się takie nazwiska jak: Ramos, Varane i właśnie Torres. Obrońca Villarrealu został uznany za idealnego zawodnika do stworzenia pary z Harrym Maguirem.

Wśród włodarzy klubu z czerwonej części Manchesteru panuje coraz większe przekonanie, że Hiszpan trafi na Old Trafford. Jak podaje “Manchester Evening News” rozmowy pomiędzy klubami przebiegają sprawnie i gdy tylko Torres zakończy swój udział w Mistrzostwach Europy, zostaną dopięte wszelkie szczegóły tego transferu.

Ole Gunnar Solskjaer jest bardzo zawzięty, aby sprowadzić właśnie tego obrońcę, ponieważ jest on lewonożny i dzięki temu mógłby stworzyć lepszą parę z prawonożnym Maguirem. Kontrakt Pau Torresa z Villarrealem wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku. Kwota, jaką Manchester United za niego zapłaci, będzie wynosiła równowartość klauzuli zawartej w kontrakcie obrońcy, a więc około 60 mln euro (wartość zawodnika według “Transfermarkt” – 50 mln euro).

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze