Manchester United rozegra cztery spotkania w ramach przygotowań do sezonu 2021/22

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony ogłosił terminarz przedsezonowy. “Czerwone Diabły” przed kampanią 2021/22 rozegrają cztery spotkania na Wyspach Brytyjskich i nie udadzą się do innego kraju.

Ole Gunnar Solskjaer wraz ze swoim sztabem szkoleniowym oraz swoimi podopiecznymi powróci do Aon Training Center kilka dni przed pierwszym meczem towarzyskim. Pierwszymi rywalami w presezonie będzie Derby County, które prowadzone jest przez legendę Manchesteru United Wayne’a Rooney’a. Mecz zostanie rozegrany 18 lipca na Pride Park.

Kolejnym testem 24 lipca będzie wyjazdowa rywalizacja z Queens Park Rangers na Kiyan Prince Fundation Stadium. Ostatnie dwa towarzyskie spotkania zostaną rozegrane na Old Trafford i będą to pojedynki z beniaminkiem Premier League Brentfordem (28 lipca) oraz Evertonem (7 sierpnia).

Dyrektor operacyjny Manchesteru United, Collette Roche skomentowała plany zespołu następująco:

– Tegoroczny okres przygotowawczy do nowego sezonu został zaplanowany z uwagą na problemy z poruszaniem się po świecie. Terminarz został tak zaprojektowany, aby zapewnić Ole oraz zawodnikom jak najlepsze przygotowanie do nowego sezonu.

– Rozegranie dwóch kolejnych spotkań na Old Trafford pozwoli nam ponownie powitać kibiców na stadionie. Chcemy fanom zapewnić bezpieczeństwo podczas meczy i sprawdzić wszystkie procedury przed nadchodzącym sezonem.

Oczywiście mecze towarzyskie “Czerwonych Diabłów” będzie można oglądać w MUTV. Nie będzie to jedyna rzecz związana z okresem przygotowawczym w klubowej telewizji. W lipcu oraz sierpniu w MUTV można spodziewać się wywiadów z zawodnikami, ekskluzywnych wieści o stanie kadry oraz przed i po meczowe studia z ekspertami.

Bilety na mecze z Brentford oraz Evertonem będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy karnetów sezonowych oraz dla członków klubu wykonawczego, którzy odnowili swoje członkostwo na sezon 2021/22. Wszystkie pozostałe bilety będą do kupienia dla oficjalnych członków klubu po godzinie 19:00 w piątek 25 czerwca.

Przeczytaj również:  Bruno Fernandes dla The Athletic (cz. II): pomysły Rangnicka nie pasowały do naszego zespołu

Ceny biletów: 30 funtów – dorośli, 22.50 funtów – 18-20 lat, 17 funtów – 16-17 lat, 17 funtów – 65+ oraz 10 funtów – dla dzieci poniżej 16 lat.

Liczba fanów na trybunach oraz wszelakie przydziały biletów wyjazdowych zostaną dostosowane do wytycznych rządu. Wszystkie wytyczne bezpiecznego przebywania na obiekcie sportowym podczas pandemii Covid-19 znajdują się na stronie klubowej. Jednak trzeba pamiętać, że wszystko może jeszcze ulec zmianie.

Terminarz

Derby County v Manchester United
Pride Park
Niedziela 18 lipca start: 14:00

QPR v Manchester United
Kiyan Prince Foundation Stadium
Sobota 24 lipca start: 16:00

Manchester United v Brentford
Old Trafford
Środa 28 lipca start: 21:00

Manchester United v Everton
Old Trafford
Sobota 7 sierpnia start: 18:00

Zdjęcie

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze