Raport z Hiszpanii: Raphael Varane ma słowne porozumienie z Manchesterem United?

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Real Madryt nie ma „pewności”, co do planów Raphaela Varane’a na przyszłość w związku z zainteresowaniem Manchesteru United.

Według El Confidencial 28-latek nie zakomunikował, że chce odejść, ani nie przyjął dwóch ofert odnowienia kontraktu, które złożył klub.

– Nie wiemy, czego oczekiwać jako odpowiedzi – mówi źródło z Bernabeu, wyjaśniając sytuację obrońcy.

Milczenie reprezentanta Francji powoduje problemy w planach „Los Blancos” na nowy sezon. Nie spieszy się z podjęciem decyzji, a jego postawa jest „interpretowana jako samolubna postawa”.

Twierdzi się, że były gracz Lens uważa, że ​​​​oferta od klubu z La Liga jest „niewystarczająca”. Od roku czekał na lepszą propozycję ekonomiczną, a sytuacja skomplikowała się po odejściu Zinedine’a Zidane’a.

Drużyna Carlo Ancelottiego potrzebuje odpowiedzi i poprosiła o nią przed końcem lipca, aby sytuacja nie „opóźniła się znacznie dłużej”. Jeśli jej nie uzyskają, udostępnią gracza na rynku.

Hiszpańscy giganci, rozczarowani zachowaniem Varane’a, są pewni, że nie będzie mógł odejść jako wolny agent.

Milczenie Varane’a sprawiło, że włodarze klubu z Santiago Bernabeu byli wzburzeni i doszli do wniosku, że nie chcą przedłużać z nim kontraktu, podejrzewając, że ma „ważną umowę” z innym klubem, „szczególnie Manchesterem United”.

El Confidencial kończy swój raport stwierdzeniem: – Odnowienie umowy weszło w punkt napięcia, w którym Raphael Varane zdołał nagiąć Real Madryt, aby sprawdzić, czy naprawdę zaproponują mu kwoty, które mogą mu dać inne kluby.

Podsumowując, Real Madryt wciąż nie zna przyszłych planów gwiazdy i podejrzewa, że ​​ma słowną umowę z Manchesterem United. Jeśli zdecyduje się nie podpisywać nowego kontraktu, klub Varane’a chce go zwolnić i „nie rozważają jego sprzedaży” za mniej niż 50 milionów euro.

Dodatkowo „Marca” wspomina dziś, że do Manchesteru United w wyścigu po Raphaela Varane’a dołączyło PSG.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze