“MEN”: ojciec Diogo Dalota o planach syna na najbliższe okienko transferowe

MEN Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ojciec Diogo Dalota podczas rozmowy z portugalską telewizją potwierdził doniesienia “MEN” w kwestii powrotu reprezentanta Portugalii do Manchesteru United. 

Ojciec Diogo Dalota potwierdził, że jego syn powróci do Manchesteru United po zakończonym wypożyczeniu w AC Milanie.

Reprezentant Portugalii regularnie łączony jest z przenosinami do jednego z włoskich klubów. Zawodnik spędził rok na wypożyczeniu w AC Milanie i szczególnie po drugiej bardzo udanej części kampanii zespół “Rossonerich” może być zainteresowany sprowadzeniem obrońcy.

Dalot został dowołany do kadry Portugalii na EURO 2020 ze względu na nieobecność Joao Cancelo, który otrzymał pozytywny wynik na obecność COVID-19. Jak na razie zawodnik na Mistrzostwach Europy zagrał tylko w zremisowanym 2:2 meczu z Francją.

“MEN” w ostatnich dniach informował już, że Manchester United chce powrotu zawodnika pomimo zainteresowania AC Milanu. Ojciec 22-latka, Jacinto Teixeira potwierdził donosy “MEN” i zapewnił, że jego syn powróci do Carrington.

– Diogo spędził rok na wypożyczeniu w AC Milanie i teraz powróci do Manchesteru United – mówił Teixeira dla Antena 1.

– Miniony rok może zaliczyć do niesamowitych przeżyć. Rozwinął się oraz udało mu się pokonać przeciwności powstałe po urazie. Odzyskał sprawność fizyczną po dwóch niezwykle poważnych urazach w ostatnich latach.

– Po meczu z Francją odpowiadał na zadane pytania. Kiedy zapytano się go o grę w następnym meczu, to odpowiedział, że zależy to od trenera, lecz jest gotowy oraz przygotowany. Widziałem wtedy, że jest szczęśliwy oraz spokojny. Poczułem ogromną dumę, kiedy zmieniał Semedo na boisku.

– Bez wątpienia EURO 2020 z milionami widzów na całym świecie przyczyni się do jego rozpoznawalności oraz wymusi na nim większą odpowiedzialność. Wydaje mi się, że on doskonale o tym wie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze