Getty Images

Christian Falk: Man Utd zainteresowany Leonem Goretzką w przypadku odejścia Paula Pogby

Twitter, Bild sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje niemiecki dziennikarz, Christian Falk, prawdą jest, że Manchester United jest zainteresowany pozyskaniem Leona Goretzki. Włodarze klubu z Old Trafford rozważają takie rozwiązanie w przypadku, gdy latem z ekipy “Czerwonych Diabłów” odejdzie Paul Pogba.

Przyszłość Paula Pogby na Old Trafford wciąż pozostaje niepewna, a do końca obecnej umowy z “Czerwonymi Diabłami” pozostał Francuzowi zaledwie rok. 26-letni Leon Goretzka ma być postrzegany jako odpowiednie zastępstwo dla aktualnego mistrza świata, gdyby ten nie pozostał w Manchesterze United.

Reprezentant Niemiec od trzech sezonów reprezentuje barwy Bayernu Monachium. W minionej kampanii wystąpił w klubie w 32 spotkaniach, w których zdobył 8 bramek. 26-latkowi do końca kontraktu pozostały z kolei 2 lata.

Obaj zawodnicy zakończyli już swój udział w tegorocznym turnieju mistrzostw Europy po tym, jak zarówno Francuzi, jak i Niemcy odpadli z niego na etapie 1/8 finału. W związku z tym piłkarze mogą skupić się już na planach urlopowych i tych dotyczących swojej dalszej przynależności klubowej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze