Frank Lampard: powrót Harry’ego Maguire’a do reprezentacji po kontuzji był dość wątpliwy

BBC Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem Franka Lamparda Harry Maguire jest niezastąpionym autorytetem w szatni „Synów Albionu”. Były szkoleniowiec Chelsea opowiedział również nieco o przemianie Luke’a Shawa.

Frank Lampard były szkoleniowiec takich zespołów jak Chelsea oraz Derby County w rozmowie z BBC postanowił skomentować ostatni występ zawodników „Czerwonych Diabłów” w reprezentacji „Synów Albionu”.

Przypomnijmy, że Anglicy pokonali Ukrainę aż 4:0. Bramkę głową zdobył kapitan Manchesteru United Harry Maguire, a Luke Shaw zanotował dwie asysty przy trafieniach kolegów z zespołu.

– Z zewnątrz wydaje się, że w ostatnich 18 miesiącach coś przeskoczyło w głowie Luke’a Shawa. Jednak zawsze byli ludzie, którzy wiedzieli, że jest prawdziwą maszyną na boisku oraz że może zapewnić ci wiele rzeczy na nim, lecz teraz to dopiero pokazuje.

– Powrót Harry’ego Maguire po kontuzji był dość wątpliwy. Jest masywnym zawodnikiem, a kiedy jesteś duży leczenie niektórych rzeczy trwa dłużej. Jest autorytetem dla tego zespołu, kiedy go niema to widać ewidentne zmiany w ich zachowaniu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze