Carragher uważa, że występy Harry’ego Maguire’a na Euro 2020 przyćmiły występy dwóch angielskich legend

Caught Offside Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Kiedy jesteś porównywany do Johna Terry’ego i Rio Ferdinanda, wiesz, że robisz to dobrze.

W przypadku Harry’ego Maguire’a Jamie Carragher zasugerował, że jego występy na Euro 2020 sprawiają, że może być stawiany obok takich legend jak Terry i Ferdinand.

Chociaż były piłkarz Liverpoolu, który stał się ekspertem, nie powiedział, że kapitan Manchesteru United jest lepszym graczem niż jego rodacy, zauważył, że Maguire cieszy się luksusem, którego Ferdinand i Terry nigdy nie mieli.

– W odniesieniu do Maguire’a nie jest jeszcze na poziomie Johna Terry’ego, Tony’ego Adamsa, Rio Ferdinanda i Sola Campbella – napisał w “Daily Telegraph”.

– Ale występy Maguire’a na Mistrzostwach Świata 2018 i Euro 2020 przyćmiły występy znakomitych poprzedników z reprezentacji Anglii, ponieważ potrafi grać w sposób, w jaki dwóch najlepszych – Terry i Ferdinand – nigdy nie grali dla swojego kraju, jak to często robili dla swojego klubu.

Pomimo wejścia do turnieju mniej niż w 100 procentach sprawnych, jest filarem w sercu obrony reprezentacji Anglii i głównym powodem, dla którego wciąż nie stracili bramki na turnieju.

Często krytykowany w United za brak mobilności, wydaje się, że Maguire w końcu wygrywa z wątpiącymi i udowadnia, że ​​ma to, czego potrzeba na poziomie klubowym i międzynarodowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze