manutd.com

Ogłoszenie Man Utd wobec propozycji złagodzenia restrykcji rządowych

manutd.com DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United wystosował oficjalne stanowisko, przyjmując z zadowoleniem wieczorne oświadczenie (5 lipca) rządu Wielkiej Brytanii o proponowanym złagodzeniu ograniczeń dotyczących COVID-19 w całym kraju od 19 lipca.

OGŁOSZENIE KLUBU:

To pozytywna wiadomość dla klubu oraz naszych fanów, jako że przygotowujemy się do powitania ich z powrotem w przyszłym sezonie.

Będziemy teraz pracować nad szczegółami tego ogłoszenia i wszelkimi późniejszymi wskazówkami od władz piłkarskich, aby zmienić nasze plany, regulacje stadionowe i przewodnik dla kibiców przed naszymi przedsezonowymi meczami towarzyskimi oraz sezonem Premier League.

W ramach tego nasza polityka dotycząca zakładania masek na twarz, dystansu społecznego, wypełnienia stadionu i sprzedaży biletów zostanie zweryfikowana i przekazana naszym fanom, tak aby udział w meczach był jak najbezpieczniejszy, zgodnie z wytycznymi krajowymi.

Kibice nadal powinni sprawdzać stronę www.manutd.com/reunited w celu uzyskania najnowszych porad dotyczących uczęszczania na nasze spotkania.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze