Były trener Chelsea nowym członkiem sztabu szkoleniowego Man Utd. Zajmie się stałymi fragmentami gry

manutd.com Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer, poinformował, że do jego sztabu szkoleniowego dołączy były trener Chelsea, Eric Ramsay.

Były trener Chelsea ma pracować indywidualnie z zawodnikami Manchesteru United oraz zająć się treningami dotyczącymi stałych fragmentów gry.

– Mieliśmy szczęście, że udało nam się przekonać Erica Ramsaya do dołączenia do najlepszego klubu na świecie oraz w kraju. To bardzo ceniony trener, który będzie pracował indywidualnie z naszymi zawodnikami oraz przejmie kontrolę nad stałymi fragmentami gry.

– Jesteśmy podekscytowani. To młody trener, który ma świeże spojrzenie i nowe pomysły. Preferuje innowacyjną metodykę pracy. Znaliśmy go już wcześniej. Kieran McKenna zna go bardzo dobrze z Loughborough, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia tej współpracy.

Ramsay rozpoczął swoją karierę w Shrewsbury Town w 2017 roku, będąc koordynatorem programu młodzieżowego. Następnie otrzymał awans na menedżera tamtejszej akademii, zanim przeniósł się do seniorskiej drużyny, gdzie pełnił rolę asystenta. Latem 2019 roku dołączył do Chelsea, pracując z drużyną U-23.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze