Agent Giovanniego di Lorenzo o plotkach nt. Man Utd: nie dostaliśmy żadnej oficjalnej propozycji od “Czerwonych Diabłów”

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Agent Giovanniego Di Lorenzo twierdzi, że Manchester United nie złożył oficjalnej propozycji za prawego obrońcę.

“Czerwone Diabły” szukają tego lata prawego obrońcy, który będzie rywalizował z Aaronem Wan-Bissaką. Angielskiemu defensorowi zarzuca się często, że jest za bardzo wycofany w grze ofensywnej.

Przez dłuższy czas mówiło się o sprowadzeniu na Old Trafford Kierana Trippiera, jednak Atletico Madryt oraz Manchester United nie mogą dojść do porozumienia w sprawie wyceny piłkarza.

Ostatnim nazwiskiem, które było wymieniane w kontekście przejścia na Old Trafford był reprezentant Włoch Di Lorenzo, który znakomicie zagrał w sześciu spotkaniach dla drużyny Roberto Manciniego na Euro 2020.

Raport opublikowany w “La Stampa” w sobotę twierdził, że Manchester United „jest zainteresowany” reprezentantem Włoch, ale musieliby zapłacić 20 milionów euro za jego podpis. Dodano, że “Czerwone Diabły mogą przystać na tę kwotę”, ponieważ uważają go za „nadającego się” do gry w Premier League.

Jednak agent piłkarza, Mario Giuffredi, powiedział w programie Radia Marte „Si gonfia la rete”, cytowany za Sport Witness, że pogłoski łączące Di Lorenzo z Manchesterem United to tylko „plotki”.

– Kiedy De Laurentiis przemawiał na konferencji prasowej, wyjaśnił straty finansowe Napoli i stwierdził, że wszyscy jego zawodnicy są zbywalni, jeśli pojawią się odpowiednie propozycje. Rozważy każdą ofertę – powiedział Giuffredi.

– Jeśli pojawią się propozycje, jesteśmy zobowiązani do ich uwzględnienia, także w interesie Napoli, bo to sam prezydent wprowadził wszystkich na rynek. Czujemy więc, że jesteśmy na rynku. Jeśli nadejdzie odpowiednia propozycja, zostanie ona omówiona i rozważona.

– Ale na ten moment są to tylko plotki. Czytałem o Manchesterze United, ale na tę chwilę to tylko spekulacje. Gdyby trwały prawdziwe negocjacje, to my bylibyśmy tymi, którzy przekazaliby to Napoli. W tej chwili nie nadeszła żadna oferta.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze