Oficjalnie: Manchester United zaprezentował koszulki domowe na sezon 2021/2022

manutd.com Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Piłkarze Manchesteru United oficjalnie zaprezentowali nowe stroje domowe na sezon 2021/2022. W prezentacji wziął udział najnowszy nabytek ekipy “Czerwonych Diabłów”, Jadon Sancho. Przesprzedaż koszulek ruszyła właśnie w sklepie Pod Stadionem, który jest partnerem naszego serwisu.

Koszulka domowa 2021/22 w pełni czerpie inspiracje zarówno z historii klubu jak i miasta. Niniejsze stroje domowe są połączeniem dwóch wielkich podmiotów, które na pierwszym miejscu postanowiły dać swoje dziedzictwo.

Projekt koszulki został zainspirowany strojami z lat 60., które nosili tacy legendarni zawodnicy jak George Best, Sir Bobby Charlton oraz Denis Law. Nowa koszulka nawiązuje do wydarzeń oraz drużyny, które zaprowadziły nas do największych sukcesów w historii klubu. Teraz nadszedł czas, aby aktualne pokolenie zostawiło po sobie ślad na kartach historii klubu.

Na samym trykocie znajdziemy logo najnowszego sponsora Manchesteru United TeamViewera, charakterystyczne dla wszystkich logo Adidasa oraz rozpoznawalny herb “Czerwonych Diabłów”. Koszulka została zaprojektowana z myślą, aby od samego początku wyglądała na klasyczną. W międzyczasie mankiety oraz prążkowany kołnierz na celu mają zapewnienie wygody.

Pozostałe zawarte detale na koszulkach 2021/22 podkreślają wartości klubu, które brzmią następująco: młodość, odwaga oraz sukces. Te frazy można znaleźć na kołnierzu koszulki.

Nowy strój został stworzony specjalnie dla fanów w momencie, gdy aktualna generacja zawodników Manchesteru United dąży do osiągnięcia pierwszych sukcesów.

Pozłacane lamówki na całej długości oraz inne drobne detale, takie jak złoty diabeł pod szyją, na spodenkach oraz skarpetkach nawiązują do sukcesów Manchesteru United, które osiągnięto na przestrzeni lat. Każdy kibic może przypomnieć historię klubu nabywając oraz nosząc ową koszulkę.

Stroje domowe 2021/2022 są celebracją wszystkiego co najlepsze w historii Manchesteru United.

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

manutd.com

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze