Bruno Fernandes skrócił swój urlop, aby potrenować z byłym klubem

Twitter Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

W związku z udziałem na Mistrzostwach Europach Bruno Fernandes otrzymał trochę więcej wolnego czasu, aby zregenerować się przed nadchodzącym sezonem. Portugalczyk skrócił jednak swój urlop i trenuje z byłym klubem. 

Przed powrotem do Manchesteru United, Bruno Fernandes zdecydował, że potrenuje ze swoim byłym klubem, Boavistą FC. 26-latek otrzymał czas wolny po EURO 2020, gdzie z reprezentacją Portugalii dotarł do 1/8 finału.

Portugalski rozgrywający nie zaprezentował się najlepiej podczas letniego turnieju, ale był wyraźnie wyczerpany po długiej kampanii z Manchesterem United, która zakończyła się przegranym finałem Ligi Europy. Fernandes ponownie odegrał kluczową rolę w ekipie Ole Gunnara Solskjaera i został wybrany Najlepszym Piłkarzem Roku po tym, jak zdobył 30 goli i 18 asyst we wszystkich rozgrywkach.

Wygląda na to, że reprezentant Portugalii przygotowuje się do kolejnego ciężkiego sezonu, ponieważ zdecydował się na skrócenie swoich wakacji i powrót do Portugalii, aby wziąć udział w ćwiczeniach kondycyjnych z byłym zespołem, Boavistą.

Fernandes spędził tam osiem lat od 2004 roku. Portugalczyk został nagrany podczas zabaw z piłką przy nodze i biegania na boisku treningowym położonym obok Estadio do Bessa.

Na powrót byłego piłkarza zareagowały media społecznościowe Boavisty, która wrzuciła wideo swojej legendy, podpisując je słowami: “Stara miłość nigdy nie rdzewieje”. Dodatkowo, portugalski klub zapewnił, że Fernandes wróci do Manchester United jeszcze lepszy niż kiedykolwiek.

Portugalczyk ma wkrótce stawić się w Manchesterze United na obóz przygotowawczy, ale na pewno nie będzie częścią składu na najbliższy sparing z Derby County. Spotkanie z “Baranami” odbędzie się w niedzielę na Pride Park.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze