talkSPORT: Danny Ings chciałby przejść do któregoś z klubów z Manchesteru, ale te nie zgłaszają się po niego

talkSPORT Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

Danny Ings, który mocno łączony był z Tottenhamem, ma wstrzymywać się z decyzją co do przenosin, gdyż liczy, że zgłosi się po niego któryś z klubów z Manchesteru. Napastnik Southampton wchodzi obecnie w ostatni rok obowiązywania kontraktu ze “Świętymi” i odmówił podpisania nowej umowy.

Zespół z południa Anglii nadal zabiega o podpis Ingsa na długoterminowej umowie, która uczyniłaby z niego najlepiej opłacanego zawodnika w historii klubu. Ten jednak nie chce pozostać Southampton, w którym odbudował się po nieudanym epizodzie w Liverpoolu i najchętniej poszukałby wyzwań w zespole bijącym się o europejskie zdobycze pucharowe.

Nowy menedżer “Kogutów”, Nuno Espirito Santo, miał upatrzyć sobie Anglika, którego chciałby ustawiać ramię w ramię z Harrym Kanem, jeśli ten pozostanie w Londynie. Alex Crook z talkSPORT twierdzi jednak, że jeśli po Ingsa zgłosi się inny duży zespół (co się jeszcze nie stało), ten nie będzie się wahał.

Napastnik ma skupiać się na przenosinach do któregoś z klubów z Manchesteru, lecz nie jest pewne, czy którykolwiek z nich ostatecznie się po Ingsa zgłosi. Na ten moment nie pojawiły się nawet zapytania, więc przyszłość piłkarza wyjaśni się dopiero w kolejnych miesiącach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze