Koszulki Jadona Sancho trafiają do sprzedaży, ale wciąż nie wiadomo, z jakim numerem

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ma dopiero oficjalnie zaprezentować Jadona Sancho, ale koszulki z jego nazwiskiem już trafiają do sprzedaży. Problem w tym, że wciąż nie wiemy, z jakim numerem będzie wybiegał na murawę angielski skrzydłowy.

Nie odbyła się jeszcze oficjalna prezentacja Jadona Sancho jako nowego zawodnika “Czerwonych Diabłów”, ale niektóre sklepy już rozpoczynają sprzedaż koszulek z jego nazwiskiem. Przejście reprezentanta Anglii do Manchesteru United jest już niemal pewne, ale problem leży w tym, że numer siedem, z jakim występował dotychczas jest już zajęty przez Edinsona Cavaniego.

ProDirectSoccer.com już oferuje swoim klientom przedsprzedaż koszulek różnych piłkarzy, a wśród nich znajduje się również Jadon Sancho. Koszulka Anglika ma na plecach numer siedem, co byłoby logiczną kontynuacją tego, co działo się w Borussi Dortmund. Co ciekawe sprzedawca oferuje również trykot z tą samą cyfrą na plecach, ale z nazwiskiem – Cavani.

Jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby urugwajski napastnik chciał odstąpić swój numer młodszemu koledze. Może zostać do tego zmuszony przez władze klubu, lecz mogłoby to spowodować niepotrzebne niepokoje w szatni.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze