Gini Wijnaldum: Chciałbym, aby Pogba do nas dołączył

RMC Sport j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Od kilku dni media są przepełnione spekulacjami na temat odejścia Paula Pogby z Manchesteru United. Liderem wyścigu po podpis Francuza jest PSG, a wypowiedź Georginio Wijnalduma tylko to potwierdza. 

Co jakiś czas do mediów trafiają informacje o tym, że Paul Pogba nie jest szczęśliwy w Manchesterze United. Mówił o tym między innymi jego agent – Mino Raiola, który podkreślał przy tym, że jego podopieczny pragnie nowych wyzwań, które napędzą jego karierę. W obecnym oknie transferowym pomocnik łączony jest przede wszystkim z PSG, gdzie mógłby liczyć na wysoką pensję oraz grę z gwiazdami światowego formatu.

Atmosferę wokół ewentualnego transferu podgrzał Wijnaldum, który w wywiadzie dla RMC Sport stwierdził, że bardzo chętnie przywitałby Pogbę w swoim nowym klubie

– Chciałbym, aby Pogba do nas dołączył. On jest fantastyczny. Grałem przeciwko niemu kilka razy – co za zawodnik!

– Jeśli zapytasz dowolnego gracza z innej drużyny, czy chciałby, aby Pogba do niego dołączył, wszyscy powiedzą tak, ponieważ jest on niezwykłym graczem, pełnym zalet. Ma to wszystko, jeden z najlepszych pomocników na świecie – stwierdził były zawodnik Liverpoolu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze