Oficjalnie: Hannah Blundell dołączyła do żeńskiej drużyny Manchesteru United

manutd.com Marcin Polak Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United informuje, że Hannah Blundell podpisała z klubem dwuletnią umowę z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

27-letnia piłkarka przechodzi do Manchesteru z Chelsea. Blundell ma na swoim koncie trzy występy w reprezentacji po swoim debiucie w 2018 roku.

Hannah Blundell powiedziała: – Jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do tego wspaniałego klubu i nie mogę się doczekać bycia częścią tego zespołu. Wierzę, że Manchester United może odnosić sukcesy i zdobywać trofea, i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc klubowi to osiągnąć. Jestem po prostu szczęśliwa, że w końcu zostałem zawodniczką United i mogę się doczekać spotkania z całą kadrą, piłkarkami, a zwłaszcza fanami!

John Murtough, dyrektor ds. piłki nożnej, powiedział: – Hannah to kolejny świetny transfer żeńskiej drużyny; jest fantastyczną piłkarką, który może grać w obronie po obu stronach i doda prawdziwej siły naszej defensywie. Hannah wnosi także doświadczenie do drużyny, która przez kilka lat była zaangażowana w WSL z Chelsea, zdobywając liczne trofea, w tym cztery tytuły mistrzowskie. Cieszymy się, że Hannah zobowiązała się do podpisania kontraktu z klubem i czekamy na powitanie jej przed nowym sezonem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze