Pavel Nedved: Cristiano Ronaldo zostanie z nami

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Od początku tegorocznego okna transferowego bardzo dużo mówiło się o odejściu Cristiano Ronaldo z Juventusu. Portugalczykowi został tylko rok kontraktu, co spowodowało, że w mediach był łączony zarówno z Manchesterem United, jak i City.

Juventus ma za sobą bardzo nieudany sezon. Wydawało się, że przegrane Mistrzostwo Włoch spowoduje wiele zmian kadrowych, w tym odejście Cristiano Ronaldo. Jeśli “Stara Dama” chciałaby jeszcze spieniężyć kapitana reprezentacji Portugalii, to musiałaby zrobić to tego lata, ponieważ w styczniu będzie on mógł już negocjować odejście za darmo.

Taka sytuacja spowodowała, że wielu dziennikarzy zapowiadało wielki powrót Ronaldo na Old Trafford. Co więcej w ostatnich dniach przez media przewinęła się informacja o tym, że zainteresowany usługami napastnika jest Manchester City. Spowodowane jest to tym, że Juventus postawił sobie jako priorytet sprowadzenie do siebie Gabriela Jesusa. Włoskie media poinformowały, że w tą transakcję może być zaangażowany również Portugalczyk.

Wątpliwości na temat przyszłości Ronaldo rozwiał dyrektor Juventusu – Pavel Nedved, który dla Sky Sport Italia stwierdził, że gwiazdor nigdzie się nie wybiera.

Ronaldo wróci do treningów w poniedziałek i zostanie z nami – powiedział Nedved dla Sky Sport Italia.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze