Fabrizio Romano: Manchester United nadal uważa, że tego lata uda się zatrzymać Paula Pogbę

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano postanowił skomentować najnowsze plotki transferowe związane z klubem z Old Trafford. Włoski dziennikarz skupił się na przyszłości Pogby i Dalota w Manchesterze United oraz opowiedział nieco o potencjalnych transferach Trippiera oraz Camavingi.

Fabrizio Romano podczas ostatniego live’a na Twitchu postanowił skomentować wszystkie najnowsze plotki związane z poczynaniami “Czerwonych Diabłów” na rynku transferowym.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Paul Pogba nie został zaoferowany Liverpoolowi, a sam Manchester United wierzy w zatrzymanie zawodnika latem. Kolejną niejasnością pozostaje transfer Kierana Trippiera, który ma być uzależniony od przyszłości Diogo Dalota.

Młody utalentowany Camavinga pozostaje w kręgu zainteresowań Manchesteru United, lecz najprawdopodobniej sam zawodnik może chcieć poczekać do przyszłego lata, kiedy jego umowa z obecnym zespołem wygaśnie. W międzyczasie Lazio nadal przejawia zainteresowanie Andreasem Pereirą.

– Manchester United nadal uważa, że tego lata uda się zatrzymać Paula Pogbę.

– Nadal nie ma nowych szczegółów związanych z transferem Kierana Trippiera, podobnie jest w przypadku Diogo Dalota. Dopiero przekonamy się, co stanie się z Diogo Dalotem. AC Milan jest zainteresowany sprowadzeniem Portugalczyka.

– Leon Goretzka nie jest priorytetem transferowym Manchesteru United.

– Przenosiny Kierana Trippiera do Manchesteru United zależne są od przyszłości Diogo Dalota. Cisza w sprawie przenosin Anglika pewnie potrwa jeszcze kilka dni. Zobaczymy jaką decyzję podejmą “Czerwone Diabły” wobec Dalota.

– Eduardo Camavinga nie śpieszy się i najprawdopodobniej wybierze nowy klub latem przyszłego roku, ponieważ znajdzie się więcej chętnych zespołów.

– Paul Pogba nie został zaoferowany Liverpoolowi.

– Manchester United pozostaje w kontakcie z Stade Rennais ws. transferu Eduardo Camavingi, lecz jak na razie nie ma porozumienia. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie w sierpniu, ponieważ jeszcze wiele rzeczy może się zmienić.

– Lazio nadal jest zainteresowane Andreasem Pereirą.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze