Oficjalnie: Manchester United zaprezentował stroje wyjazdowe na sezon 2021/2022

manutd.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United oficjalnie zaprezentował stroje wyjazdowe na sezon 2021/2022. Przedsprzedaż koszulek ruszyła właśnie w sklepie Pod Stadionem, który jest partnerem naszego serwisu.

– Koszulka wyjazdowa Manchesteru United w sezonie 2021/22 jest inspirowana potęgą młodości i niesamowitymi osiągnięciami, które można zdobyć dzięki chęci stawiania czoła temu, w co wierzysz, wiary w siebie, a przede wszystkim odwagi – podaje Manchester United na oficjalnej stronie klubowej.

– Żyjemy w świecie, w którym ważniejsze niż kiedykolwiek jest wspieranie swoich przekonań i posiadanie odporności, takiej jak Marcus Rashford, Mason Greenwood i reszta zespołu.

Kultowa koszulka w kształcie płatka śniegu z lat 1990/92 jest jednym z najpopularniejszych strojów w historii United, więc nie jest niespodzianką, że można ją zobaczyć na trybunach niemal w każdym meczu.

To zestaw, o którym nikt nie zapomniał i który stanowi jeden z symboli klubu przez pokolenia. Zainspirowało on również do niedawnej współpracy z adidasem i Pharrellem Williamsem przy stworzeniu koszulki Human Race FC w zeszłym sezonie.

– Cloud White i Glory Blue łączą się jako część optycznego wzoru zastosowanego w tkaninie, czerpiąc inspirację z kultowego wzoru płatków śniegu z koszulki z 1992 roku – napisał Adidas.

– Zestaw uzupełniają niebieskie spodenki Glory Blue, będące ukłonem w stronę efektownej niebieskiej koszulki wyjazdowej z 1968 roku, które nosili gracze w trakcie zwycięstwa w Pucharze Europy. Getry również posiadają niebiesko-biały optyczny wzór.

Pogba posed in the new kit
manutd.com
The kits calls back to the 'Class of '92'
manutd.com
Jadon Sancho posed in the kit shortly after arriving from Borussia Dortmund
manutd.com

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze