Raport z Włoch: Manchester United nie chce ponownie wypożyczać Diogo Dalota i czeka na ofertę kupna

Sport Witness Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

AC Milan ma nadzieję, że tego lata sprowadzi Diogo Dalota z powrotem do klubu, ale jest zainteresowany tylko kolejną umową wypożyczenia.

Tak twierdzi Tuttosport, który omawia dzisiejszą sytuację i mówi, że portugalski obrońca jest „celem numer jeden” dla włoskich gigantów.

Jednak w porównaniu do sytuacji sprzed 365 dni, Manchester United jest „mocno przeciwny” umowie wypożyczenia w tej chwili.

Woleliby sprzedać Dalota i „zarobić” na nim tego lata, jeśli ma odejść, a więc, przynajmniej na razie, odrzucili każdą propozycję wypożyczenia.

Zdaniem medium, aby zadowolić przedstawicieli Manchesteru United, Milan musiałby zaproponować wypożyczenie za 5 milionów euro, a dodatkowo zobowiązać się do wykupu piłkarza po sezonie. To jest na ten moment niemożliwe, ponieważ Rossoneri muszą być „bardzo ostrożni” ze swoimi dochodami i wydatkami.

Ze swojej strony Dalot nigdy nie ukrywał, że cieszył się pobytem na wypożyczeniu w drużynie Serie A w zeszłym sezonie i chciałby wrócić, aby kontynuować swój rozwój.

Manchester United nie jest jednak zainteresowany wypożyczeniem w tej chwili i jeśli Milan nie zdecyduje się położyć więcej pieniędzy na stół, prawdopodobnie negocjacje utkną w martwym punkcie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze