Sky Sports: PSG musi najpierw sprzedać kilku zawodników, aby sprowadzić Paula Pogbę

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem eksperta Sky Sports PSG chętnie doda Paula Pogbę do swojej kadry, lecz najpierw francuski zespół musi “przewietrzyć” szatnię. Klub ze stolicy Francji musi zrobić miejsce w zespole oraz sprzedać niepotrzebnych graczy i dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja o kolejnych wzmocnieniach.

Kontrakt Paula Pogby wygasa z końcem nadchodzącego sezonu. Zainteresowanie zawodnikiem przejawia francuskie PSG, a sam Pogba nie ujawnia szczegółów ws. ewentualnego przedłużenia umowy z Manchesterem United. Bieżące okienko transferowe może być ostatnią szansą na spieniężenie odejścia Mistrza Świata.

Jonathan Johnson jest ekspertem od ligi francuskiej w telewizji Sky Sports i został zaproszony do jednego z programów na żywo. Dziennikarz postanowił odpowiedzieć na pytanie prowadzącej o możliwość odejścia Paula Pogby do klubu z Ligue 1.

– Jeśli mogliby go dodać do swojej kadry, to na pewno zrobiliby to. W kadrze PSG znajduje się jeszcze kilku zawodników, którzy nie są już wystarczająco mocni na grę w takim zespole, więc pierwszym zadaniem jest sprzedanie ich do innych klubów. Po oddaniu części zawodników PSG podejmie decyzje w sprawie kolejnych wzmocnień.

– Mówimy o przyjściu Paula Pogby, a w PSG nadal grają Pablo Sarabia, Ander Herrera, Sergio Rico i wielu innych graczy w tym w formacji defensywnej, którzy są niepotrzebni. Potencjalnie właśnie ci zawodnicy mogą opuścić PSG w tym okienku transferowym. Przenosiny Paula Pogby do Paryża są teraz zależne od sprzedaży zawodników PSG.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze