Wayne Rooney chce wypożyczyć dwóch młodych zawodników Manchesteru United

strettynews.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Derby, Wayne Rooney, potwierdził, że jest zainteresowany wypożyczeniem Jamesa Garnera i Tedena Mengiego przed zamknięciem letniego okna transferowego.

„The Rams” borykają się z kryzysem w swoim składzie. Były napastnik Manchesteru United pracuje wytrwale, by wzmocnić swój skład przed zamknięciem okienka.

Drużyna Rooneya potrzebuje szerszej kadry, jeśli chce utrzymać się w Championship w tym sezonie. Anglik ma w planach sprowadzić do siebie dwóch zawodników Manchesteru United.

– Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia – powiedział „The Guardian”. – Wiem, że zawodnicy mają inne oferty na stole. Muszę dalej pracować i spróbować ich pozyskać. Wczoraj spałem na kanapie w biurze i dziś prawdopodobnie również spędzę noc w klubie. Zrobię wszystko, by ci gracze do nas dołączyli.

Właściciel Derby County myśli nad sprzedażą klubu, więc Rooney nie ma luksusu innych menedżerów, którym pozwolono wydawać pieniądze tego lata. Jednak były snajper Manchesteru United z pewnością wykorzysta swoje kontakty w klubie z Old Trafford, by sfinalizować wypożyczenie dwóch młodych zawodników.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze