Frank Lampard: Man Utd to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa w nadchodzącym sezonie

Sky Sports DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Były szkoleniowiec oraz piłkarz Chelsea, Frank Lampard, podzielił się swoimi predykcjami na sezon 2021/2022.

Legenda angielskiego futbolu poruszyła temat czołowej czwórki w nadchodzącej kampanii Premier League. Lampard uważa, że w gronie do końcowego triumfu należy spodziewać się Manchesteru United, który poczynił solidne wzmocnienia na letnim rynku transferowym, sprowadzając Jadona Sancho oraz Raphaela Varane’a.

– Myślę, że nie możemy pominąć Manchesteru United. W zeszłym sezonie nie byli daleko i znowu dali radę. Wydaje mi się, że teraz poczynili naprawdę interesujące transfery. Czuję, że z Liverpoolem będzie podobnie.

– Przez sporą część poprzedniego sezonu brakowało im kluczowych piłkarzy. Rok wcześniej byli jedną z najlepszych drużyn w historii Premier League, więc zdecydowanie nie możemy nie brać ich pod uwagę.

– W przyszłym sezonie nie wolno też lekceważyć drużyn, które wcześniej znajdowały się nieco niżej. Mam na myśli West Ham lub Aston Villę. Co prawda, Aston Villa straciła Jacka Grealisha, ale sprowadziła mocnych zawodników i będzie dysponowała silną kadrą. Zapowiada się ekscytujący sezon – podsumował.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze