Oficjalnie: Manchester United zaprezentował trzeci komplet strojów na sezon 2021/2022

manutd.com Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zaprezentował trzeci komplet strojów na sezon 2021/22. Nowe koszulki nawiązują do największych sukcesów oraz legend w historii klubu.

Jesteśmy tutaj, dzięki wspaniałemu miastu jakim jest Manchester, który od samego początku był prawdziwą latarnią morską oraz sposobem na życie dla wielu ludzi na całym świecie.

Trzeci komplet strojów na sezon 2021/22 inspirowany jest legendami klubu zarówno tymi z jego początków jak i teraźniejszymi. Eric Cantona oraz George Best zapisali się w historii klubu jako jedni z najlepszych. Jednak teraz nadszedł czas, aby aktualni zawodnicy odcisnęli swoje piętno na kartach klubu.

Odpowiednia dla króla oraz królowej, trzecia koszulka Manchesteru United jest hołdem dla wyjazdowego kompletu z sezonu 93/94. Właśnie wtedy “Czerwone Diabły” po raz pierwszy w historii zaliczyły dublet, wygrywając w jednej kampanii Premier League oraz FA Cup.

Odcienie czerni, niebieskiego oraz żółtego łącznie tworzą niezwykle elektryzującą koszulkę, która zapewnia energię na boisku.

Zarówno autentyczne komplety jak i ich repliki oferują dobry styl oraz ekologiczne podejście do środowiska. Dzięki konstrukcji Primegreen koszulka zrobiona jest z mieszanki materiałów pochodzących z recyklingu.

Podczas projektowania nowych zestawów Adidasa postanowiono zastosować najnowszą technologię HEAT.RDY. Odpowiada ona za regulacje temperatury zawodnika na boisku, co przekłada się na zapewnienie chłodu i zwiększenie efektywności.

W replice koszulek zastosowano technologie AEROREADY, która działa w podobny sposób, więc również zapewnia komfort poprzez pochłanianie wilgoci.

Stroje ozdobione są wzorem, który powoduje, że osoba nosząca wygląda dobrze na boisku jak i poza nim. Projekt stroju na pewno przyciągnie wzrok nie jednego obserwatora.

Kiedy przyjrzymy się dokładnie, to zobaczymy “M”, które ukryte jest wśród czerni oraz błękitu. Ukryta litera nawiązuje bezpośrednio do stylu życia fanów Manchesteru United oraz Mancunian Way.

Zawsze jesteśmy głodni sukcesów i pewnie nigdy nie będziemy syci. Mancunian Way jest sposobem na życie, które bezpośrednio związane jest z wartościami klubu. Zgodnie z myślą pewnego legendarnego Szkota, nigdy nie odpoczywamy.

Historyczne momentu na boisku i poza nim zaprowadziły nas w aktualne miejsce oraz stworzyły tożsamość tego klub.


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com


manutd.com

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze