Jurgen Klopp: nigdy nie byłem zaskoczony potęgą finansową Chelsea, Man City czy Man Utd

Sky Sports Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Juergen Klopp bronił w piątek ograniczonych wydatków Liverpoolu na rynku transferowym i powiedział, że nie był zaskoczony wydatkami rywali z Premier League Manchesteru City, Chelsea i Manchesteru United.

Manchester City pozyskał Jacka Grealisha za rekordowe 100 mln funtów, Chelsea zwerbowała Romelu Lukaku za 97,5 mln, podczas gdy Manchester United sprowadził Jadona Sancho za 85 mln euro.

Liverpool sprowadził obrońcę Ibrahimę Konate za 41 milionów euro, ale poza tym skupił się na przedłużeniu kontraktów swoich kluczowych graczy.

– Wszyscy znamy sytuację Chelsea, na przykład City i PSG – powiedział menedżer, odnosząc się do nowych pracodawców Lionela Messiego w Paryżu. – Co robi United, nie wiem dokładnie, jak to robią.

– Oczywiście mamy na to swój sposób. Od kiedy jestem w klubie, zawsze to tak wyglądało. Możemy wydawać pieniądze, które zarobiliśmy. Zawsze tak robiliśmy – powiedział dziennikarzom przed meczem otwierającym sezon Liverpoolu.

– Nigdy nie byłem zaskoczony potęgą finansową Chelsea, City czy United. Jestem wystarczająco długo w kraju, aby wiedzieć, że zawsze znajdują rozwiązanie, aby robić tego rodzaju rzeczy. My mamy inną drogę. Utrzymujemy zespół razem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze