Media: Andreas Pereira zostanie wypożyczony do Flamengo

Sky Sports, Fabrizio Romano Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień Sky Sports Andreas Pereira w dniu dzisiejszym dopinał ostatnich formalności przed udaniem się na roczne wypożyczenie do brazylijskiego Flamengo. Zdaniem Fabrizio Romano kluby doszły już do porozumienia pomiędzy sobą, a sam zawodnik uzgodnił już warunki z brazylijskim zespołem.

Andreas Pereira miniony sezon spędził na wypożyczeniu we włoskim Lazio. Zawodnik wrócił w czerwcu do klubu, lecz momentalnie łączony był z ponownym odejściem na wypożyczenie lub transferem permanentnym. Brazylijczyk od kilku dni łączony był z przejściem do Flamengo.

Według najnowszych doniesień Sky Sports, Pereira finalizuje właśnie swoje przenosiny do Brazylii. Zawodnik przez najbliższy rok będzie reprezentował barwy Flamengo.

– Andreas Pereira finalizuje właśnie swoje przenosiny do brazylijskiego Flamengo. Pomocnik był niewykorzystanym zmiennikiem w ostatnim wygranym starciu z Leeds United. Kontrakt zawodnika obowiązuje do 2023 roku, a wypożyczenie do Brazylii będzie jego czwartym ruchem tego typu.

– Wcześniej Pereira reprezentował barwy takich zespołów jak Granada, Valencia oraz Lazio. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie podczas finalizacji, to najprawdopodobniej zawodnik będzie grał w barwach Flamengo przez resztę sezonu.

Doniesienia angielskich mediów pokrywają się z informacjami, które ujawnił Fabrizio Romano. Zdaniem Włocha kluby dogadały się pomiędzy sobą, a Andrea Pereira uzgodnił już warunki z Flamengo.

– Manchester United doszedł do porozumienia z Flamengo ws. Andreasa Pereiry. Aktualnie trwają ostateczne rozmowy, które mają dopracować szczegóły umowy.

– Andreas Pereira dogadał się z brazylijskim klubem. Zawodnik będzie graczem Flamengo do czerwca 2022 roku, a nowy zespół pokryje część jego pensji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze