Fabrizio Romano: Amad Diallo zainteresowany wypożyczeniem do klubu z Premier League

Twitter, Fabrizio Romano Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

W Manchesterze United wciąż znajduje się kilku graczy, którzy myślą o wypożyczeniu w poszukiwaniu regularnej gry. Jak donosi Fabrizio Romano, jednym z nich jest Amad Diallo.

Amad Diallo niedawno powrócił do treningów z drużyną po tym, jak wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich z drużyną Wybrzeża Kości Słoniowej. Iworyjczyk odbudował już swoją formę po krótkim urlopie i wywarł niezłe wrażenie na Ole Gunnarze Solskjaerze. Norweski szkoleniowiec nie jest jeszcze pewny, czy 19-latek pozostanie na Old Trafford na przyszły sezon, czy uda się na wypożyczenie.

Nowymi informacjami w tej sprawie podzielił się Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz dwa tygodnie temu donosił, że Amad najprawdopodobniej skorzysta z opcji wypożyczenia, a kandydatami do sprowadzenia młodego zawodnika były takie zespoły jak FC Basel oraz Crystal Palace. W grę wchodziły także kluby z Bundesligi.

Według nowych ustaleń, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wciąż chciałby przenieść się krótkoterminowo do innej drużyny w poszukiwaniu regularnej gry w pierwszym zespole. Oficjalne zapytanie złożyło Crystal Palace oraz Sheffield United, ale Diallo interesuje wyłącznie gra w klubie z Premier.

Ostateczna decyzja dotycząca jego przyszłości wciąż nie została podjęta.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze