Andreas Pereira komentuje swoje odejście do Flamengo. “Wybór był prosty”

caughtoffside.com Marcin Polak Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Flamengo zaprezentowało Andreasa Pereirę, który został wypożyczony z Manchesteru United. Zawodnik jest już zarejestrowany i może zadebiutować przeciwko Gremio w Copa do Brasil.

Podczas prezentacji brazylijski piłkarz stwierdził, że choć pojawiły się propozycje od europejskich klubów, decyzja była łatwa.

– To był bardzo ważny projekt. Największy klub w Ameryce i chciałem do niego dołączyć mimo zainteresowania ze strony europejskich zespołów. To był bardzo łatwy wybór. Mój umysł i moja uwaga zawsze była skupiona na Flamengo – powiedział Pereira.

Pereira następnie omówił swoje plany w Flamengo, które będzie chciało wygrać trzecie mistrzostwo kraju z rzędu i zdobyć drugie trofeum Copa Libertadores w ciągu trzech lat.

– Pomogę Flamengo i Renato w każdy możliwy sposób. Znają moje umiejętności, dam z siebie wszystko w każdym spotkaniu – powiedział Pereira.

Tego lata Flamengo zaliczyło imponujące okno transferowe, wypożyczając Pereirę z Manchesteru United i Kenedy’ego z Chelsea FC.

Co więcej, południowoamerykański gigant chce również wypożyczyć byłego obrońcę Arsenalu Davida Luiza, który jest obecnie wolnym agentem po tym, jak jego kontrakt z drużyną Premier League wygasł w czerwcu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze