„MEN”: Teden Mengi oraz Matej Kovar nie udadzą się na wypożyczenia

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem „MEN”, Manchester United nie przewiduje kolejnych wypożyczeń wychodzących z klubu. Mengi oraz Kovar pozostaną na Old Trafford na kolejny sezon.

Manchester United w bieżącym okienku transferowym wypożyczył wielu młodych zawodników do innych zespołów w celu ogrania. Tuanzebe, Williams, Garner, Pellistri oraz Chong są tylko częścią graczy, którzy najbliższy sezon spędzą w innych drużynach.

Media w ostatnich dniach sugerowały również możliwe odejście Amada do Sheffield United. Jednak Solskjaer w jednej wypowiedzi ujawnił, że prawdopodobnie skrzydłowy zostanie w klubie i będzie zmuszony do walki o miejsce w pierwszej drużynie Manchesteru United.

Według najnowszych doniesień „MEN”, Manchester United nie przewiduje w najbliższych dniach negocjacji. Oznacza to, że „Czerwone Diabły” nie wypożyczą pozostałych członków akademii do innych zespołów.

Tacy zawodnicy jak Teden Mengi oraz Matej Kovar pozostaną na Old Trafford na kolejny sezon.

Mengi łączony był z ponownym wypożyczeniem do Derby County, które prowadzi Wayne Rooney. Zła sytuacja finansowa „The Rams” zmusiła klub do wypożyczania wszelakich zawodników z innych zespołów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze