The Athletic: Man Utd może spodziewać się ofert za dwóch zawodników przed końcem okna transferowego

The Athletic Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem Adama Craftona z The Athletic, Manchester United może spodziewać się zapytań o Anthony’ego Martiala jeszcze w tym okienku transferowym. Dodatkowo Daniel James również może opuścić Old Trafford, zainteresowanie zawodnikiem przejawia Leeds United.

Anthony Martial od początku zeszłego sezonu nie potrafi odnaleźć swojej optymalnej formy. Zawodnik krytykowany jest przez fanów oraz ekspertów, którzy często wypychają go z Manchesteru United.

Napastnik w końcówce minionego sezonu pauzował ze względu na skręcenie kolana, którego doznał w meczu z Kazachstanem. Jednak teraz Martial powrócił do pierwszego składu po prawie pół rocznej przerwie i nadal ciężko doszukać się pozytywów w postawie zawodnika w trakcie spotkań.

Według informacji Adam Craftona, istnieją przesłanki, że Manchester United może otrzymać oferty od innych zespołów za Anthony’ego Martiala. Dziennikarz The Athletic nie wymienił potencjalnych zainteresowanych, lecz ujawnił, że mogą się zgłosić po zawodnika jeszcze w tym okienku transferowym.

W międzyczasie Daniel James również nie jest mile widziany przez fanów „Czerwonych Diabłów”, którzy uważają Walijczyka za zbyt słabego na grę na Old Trafford. Skrzydłowy dołączył do Manchesteru United ze Swansea City w 2019 roku .

Zdaniem Adama Craftona, Manchester United jest gotowy, aby wysłuchać ofert za Walijczyka jeszcze przed końcem okna transferowego. Kilka zespołów Premier League przejawia zainteresowanie zawodnikiem, a w szczególności zespół Marcelo Bielsy, który ma piłkarza Manchesteru United od dłuższego czasu na celowniku.

Leeds United chętnie w końcu sprowadziłoby reprezentanta Walii do siebie. Ewentualny transfer został przeprowadzony przed terminem kończącym okres transferowy.

„Pawie” zainteresowane by były wypożyczeniem zawodnika, lecz transfer definitywny również wchodzi w grę. Manchester United wycenił skrzydłowego na 20 mln funtów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze