talkSPORT: Daniel James może opuścić Old Trafford

talkSport Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Daniel James może opuścić Old Trafford jeszcze w nadchodzących dniach, tak wynika z informacji talkSport. Walijczyk dostanie zielone światło na transfer ze względu na powrót Cristiano Ronaldo.

W ostatnich dniach Manchester United ogłosił, że istnieje porozumienie ws. transferu Cristiano Ronaldo. Zdaniem mediów zawodnik zdał już testy medyczne, więc oficjalne ogłoszenie pozostaje kwestią czasu.

Pozyskanie Ronaldo oznacza, że Ole Gunnar Solskjaer będzie posiadał wielu napastników w kadrze. Norweg na pozycjach ofensywnych może wystawić 3 napastników, a w kadrze będzie ich łącznie 8. Nie pomaga również fakt, że Amad ostatecznie nie udał się na wypożyczenie ze względu na odniesiony uraz.

Według najnowszych doniesień Alexa Crooka z talkSPORT, Daniel James może opuścić Manchester United ze względu na powrót Cristiano Ronaldo.

Zawodnikiem interesują się takie zespoły jak Leeds, Brighton, a nawet Leicester City. Southampton również monitorowało sytuacje zawodnika w tym miesiącu.

Informacje ujawnione przez Crooka zgadzają się ze wcześniejszymi donosami The Athletic, które mówiły, że „Czerwone Diabły” mogą spodziewać się ofert za dwóch zawodników jeszcze w tym okienku transferowym. Owymi graczami byli Daniel James oraz Anthony Martial.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze