Rio Ferdinand przeprosił Phila Jonesa za swoje wypowiedzi

The Mirror Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Rio Ferdinand, który został wywołany do tablicy przez Ole Gunnara Solskjaera, przeprosił Phila Jonesa za swoje niedawne wypowiedzi dotyczące jego pobytu na Old Trafford.

Kilka dni po remisie “Czerwonych Diabłów” w rywalizacji z Southampton, Rio Ferdinand udzielił krytycznego komentarza wobec postawy Phila Jonesa, który według niego pobiera sporą pensję i zabiera miejsce w składzie młodemu zawodnikowi. Były defensor Manchesteru United namawiał także swojego byłego kolegę z zespołu do odejścia.

Norweski szkoleniowiec bardzo szybko zareagował na słowa Ferdinanda, stając w obronie swojego podopiecznego. Solskjaer domagał się od 42-latka przeprosin. Na bazie własnych doświadczeń menedżer klubu z Old Trafford powiedział, że Jonesowi należy współczuć, a nie go atakować, ponieważ przeszedł przez bardzo poważną kontuzję i stara się zawrócić swoją karierę na odpowiednie tory.

Teraz Rio Ferdinand przeprosił 29-latka za swoją wypowiedź, przyznając, że nie wiedział, jak poważna była kontuzja środkowego obrońcy Manchesteru United.

– Chciałbym przeprosić Phila Jonesa i każdego z Manchesteru United, kto był częścią jego podróży. Rozmawiałem w zeszłym tygodniu z ludźmi za kulisami, którzy powiedzieli mi, że miał poważne problemy z kontuzjami. Jego urazy były poważne do tego stopnia, że Bruno Fernandes trenował z nim po raz pierwszy dopiero w zeszłym tygodniu. To wiele mówi o tym, jak długa była jego absencja.

– Nie wiedziałem o tym. Nie wystosowano żadnego komunikatu publicznego. Taka kontuzja musiała być trudna z psychicznego punktu widzenia. Przepraszam za to i biję się w pierś.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze