Gary Neville: transfer Dana Jamesa to świetne posunięcie dla każdej ze stron

hitc.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Gary Neville powiedział w Sky Sports, że nie odczuwa „żadnego smutku” z jego strony po odejściu Daniela Jamesa.

Ekspert telewizyjny uważa, że ​​James pokocha grę w Leeds, ponieważ ich styl kontrataku będzie pasował do jego gry. Biorąc pod uwagę, że Cristiano Ronaldo wrócił tego lata na Old Trafford, Walijczyk nie miał szans na regularną grę. Nie zapominając, że w klubie jest już mnóstwo wysokiej klasy talentów.

Ale teraz James dołączył do klubu i menedżera, który dwa lata temu bardzo chciał go sprowadzić, więc z tej perspektywy będzie się czuł bardzo mile widziany. Niemniej jednak Neville uważa, że ​​jest to sytuacja korzystna dla wszystkich stron.

– Myślę, że to naprawdę dobry ruch dla Dana Jamesa – powiedział Neville. – Myślę, że to jedna z transakcji, która jest korzystna dla wszystkich. Nie odczuwam smutku po odejściu Dana Jamesa. Przyszedł do Man United i zawsze dawał z siebie wszystko. Ogromne zagrożenie w kontrataku. Ale Man United ma wielu graczy o podobnym profilu.

– Myślę, że dla młodych graczy bardzo ważne jest, aby grać. A Leeds zawsze go chciało. Chcieli go po raz pierwszy, zanim dostał się do Manchesteru United.

– Dopasuje się do sposobu gry Leeds. Zespół Bielsy gra szybko. Jeden na jednego na całym boisku. Spodoba mu się to. Oczywiście kibice będą od niego wiele wymagać.

– Myślę, że to dobra decyzja ze strony Manchesteru United, ponieważ zdobyli trochę gotówki. Myślę, że to dobrze dla Dana Jamesa, że ​​będzie rozwijał swoją karierę w dobrym klubie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze