Gary Neville: poza Harrym Kane’em nie widzę żadnego innego angielskiego napastnika, który byłby lepszy od Masona Greenwooda

unitedinfocus.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Mason Greenwood strzelił trzy bramki w trzech pierwszych spotkaniach nowego sezonu Premier League.

Greenwood zdobył jedyną, zwycięską bramkę w niedzielnym spotkaniu z Wolverhampton Wanderers. “Czerwone Diabły” nie mogą zaliczyć tego spotkania do udanych.

Gary Neville wierzy, że pojawienie się Cristiano Ronaldo może pomóc Greenwoodowi w jeszcze większych postępach. W rozmowie na kanale Webby i O’Neill na YouTubie powiedział, że wierzy, że nastolatek ma teraz doskonały przykład profesjonalizmu.

– Sposób, w jaki Mason Greenwood gra w tej chwili, jest wysportowany, biega, wygląda świetnie – powiedział Neville. – Nie ma mowy, żeby nie wychodził w pierwszym składzie.

– Przybycie Ronaldo sprawi, że Greenwood będzie miał wzór profesjonalizmu, który jest wymagany przed treningiem, podczas treningu i regeneracji. Z Cristiano ma jeszcze większą szansę na zostanie świetnym graczem.

– Poza Harrym Kane’em nie widzę żadnego innego angielskiego napastnika, który byłby lepszy od Masona Greenwooda. Nikt, nikt nie jest nawet blisko niego.

– Jest lepszym środkowym napastnikiem niż Marcus Rashford, lepiej wykańcza akcje niż Marcus Rashford. Greenwood jest opanowany przed bramką, Szczerze mówiąc, mógł zrobić wszystko. Jeśli nadal będzie grał tak, nie straci miejsca w składzie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze