Raport z Włoch: Juventus miał okazję podpisać kontrakt z Edinsonem Cavanim po sprzedaży Cristiano Ronaldo

90min.com Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Mówi się, że Juventus odrzucił szansę podpisania kontraktu z Edinsonem Cavanim tego lata po sprzedaży Cristiano Ronaldo do Manchesteru United.

“Stara Dama” ostatecznie zgodziła się na dwuletnie wypożyczenie Moise Keana z Evertonu w dniu ostatecznym. Jednak raporty donoszą, że mieli okazję sprowadzić również urugwajskiego napastnika.

Według Calciomercato, Man Utd zaoferowało Juventusowi Edinsona Cavaniego po tym, jak podpisali kontrakt z Ronaldo. “Stara Dama” odrzuciła tę propozycję ze względu na zarobki napastnika.

Juve miała odpuścić ten transfer z powodu jego wynagrodzenia w wysokości 250 tysięcy funtów tygodniowo. Klub był finansowo sparaliżowany przez ogromny pakiet płac Ronaldo przez wiele lat.

Cavani zdobył sobie sympatię kibiców Man Utd i Ronaldo w tym tygodniu, wręczając koszulkę z numerem siedem powracającemu bohaterowi klubu.

– Nie byłem pewien, czy będzie możliwe znów włożyć koszulkę z nr 7 – powiedział Ronaldo. – Więc chciałbym bardzo podziękować Ediemu [Cavaniemu] za ten niesamowity gest.

Cavani będzie nosił koszulkę z numerem 21 w tym sezonie po przekazaniu numeru siedem Ronaldo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze