Bruno Fernandes: przybycie Cristiano Ronaldo to kolejny element w układance, który może nas zbliżyć do trofeum

Metro Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes wierzy, że powrót Cristiano Ronaldo pogłębi dalsze „zaufanie” w drużynie Manchesteru United i pomoże zespołowi „zbliżyć się” do wygrania pierwszego trofeum pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera.

36-letni Ronaldo był bliski dołączenia do Manchesteru City tego lata, jednak – częściowo dzięki interwencji Sir Alexa Fergusona – po 12 latach wrócił na Old Trafford.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki po raz pierwszy trenował ze swoimi nowymi kolegami z drużyny we wtorek, a oczy świata będą w ten weekend zwrócone na Old Trafford, gdzie może zadebiutować w Premier League przeciwko Newcastle.

Manchester United i Solskjaer będą zdesperowani, aby nieustanne zaangażowanie Ronaldo i zwycięska mentalność wpłynęły na grę resztę kadry i w końcu zdobyli jakieś trofeum.

Po tym, jak pomógł Portugalii pokonać Azerbejdżan pod nieobecność Ronaldo, Fernandes powiedział, że ma nadzieję, że przybycie jego rodaka do Manchesteru United będzie ostatnim elementem układanki.

– Wiemy, że wszyscy są naprawdę szczęśliwi. Wszyscy tu znają Cristiano i są bardzo szczęśliwi, że jest ponownie w klubie – powiedział RTP3 ofensywny pomocnik Manchester United i Portugalii. – My, gracze, też mu ufamy, wiemy, co może nam dać.

– Naszym celem i Cristiano, o czym z nim już rozmawiałem, jest zdobycie trofeum. Ten cel się nie zmienia. Przybycie Cristiano to kolejny element w układance, który może nas zbliżyć do trofeum.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze