Sir Alex Ferguson i Ed Woodward wzięli udział w spotkaniu zarządu Manchesteru United

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Ole Gunnar Solskjaer, Sir Alex Ferguson i wiceprezes wykonawczy – Ed Woodward byli obecni na lunchu z udziałem członków zarządu w restauracji The Ivy w Spinningfields.

W czwartek zarząd klubu spotkał się w restauracji The Lvy w Spinningfields, aby omówić sprawy związane z dalszym funkcjonowaniem klubu. Lokal ten jest bardzo popularne wśród celebrytów i piłkarzy. To właśnie tam zawodnicy Manchesteru United spotykają się na przedsezonowe kolacje.

Co ciekawe na lunchu widziany był Ed Woodward, który nie pojawiał się na meczach Manchesteru United od czasu katastrofy pomysłu powstania Super Ligi. Wice-prezes zarządu był jedynym zaproszonym, który postanowił skorzystać z wejścia dla personelu z boku budynku. Anglik swoją funkcję będzie pełnił jedyne do końca 2021 roku, ponieważ podał się do dymisji, po tym jak nie udało się utworzyć nowych rozgrywek.

W The Lvy zjawili się Sir Alex Ferguson oraz Ole Gunnar Solskjaer. Pozostali zaproszeni to między innymi dyrektor techniczny United Darren Fletcher, były dyrektor generalny David Gill i dyrektor klubu Mike Edelson.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze