Ole Gunnar Solskjaer po wygranej z Newcastle United: jestem bardzo zadowolony z tego występu

manutd.com DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Ole Gunnar Solskjaer w pomeczowej rozmowie z klubową telewizją nie ukrywał swojej radości z okazałego zwycięstwa nad Newcastle United 4:1. Norweski szkoleniowiec sporo uwagi poświęcił powrotowi Cristiano Ronald i jego dwóm bramkom. 

O Cristiano Ronaldo:
– Poprzedniej nocy Cristiano Ronaldo wygłosił przemowę skierowaną do reszty chłopaków. To dla niego idealny dzień. Widzieliście, do czego jest zdolny. Świetnie wyczuwa moment i czuje nosem zagrożenie. W dodatku ewoluował w konkretnego piłkarza zespołowego.

– Aby zdobyć takiego gola jak ten pierwszy, musisz znaleźć się w tym miejscu. On wie, gdzie się ustawić, aby takie bramki zdobywać. Nie ma na świecie zbyt wielu zawodników, którzy trafili do siatki więcej razy od niego. Jestem bardzo zadowolony. Cały zespół był cierpliwy. W Premier League nigdy nie będzie łatwo.

O drugim golu Cristiano Ronaldo i odpowiedzi na straconą bramkę:
– Kiedy dojdzie do wyrównania, nigdy nie wiesz, w którą stronę potoczy się mecz. Wydawało mi się jednak, że dobrze się przystosowaliśmy i graliśmy piłką. Kiedy Luke Shaw włączył turbodoładowanie, Cristiano Ronaldo znakomicie pokazał się na pozycji i wyczuł szansę na gola. Ma bardzo dobry timing wyjść na pozycję.

O strzale Bruno Fernandesa:
– To fantastyczny gol. Wszyscy znacie Bruno i jego jakość w tych obszarach boiska. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy.

O wtorku z Ligą Mistrzów:
– O to właśnie chodzi w byciu piłkarzem Manchesteru United. Co trzy lub cztery dni rozgrywasz mecze, które mają znaczenie, a przy tym towarzyszy ci publiczność oraz kibice, którzy w ciebie wierzą.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze