Micheal Owen o Cristiano Ronaldo: dobrze jest widzieć kogoś takiego w dzisiejszej piłce

MEN Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Micheal Owen postanowił skomentować ostatni występ Cristiano Ronaldo w koszulce Manchesteru United. Zdaniem Anglika “CR7” jest wyjątkowy i dobrze, że jest ktoś taki w dzisiejszej piłce.

Były napastnik Manchesteru United, Micheal Owen opisał Crisitano Ronaldo jako “nadludzkiego”. Portugalczyk w swoim drugim debiucie na Old Trafford dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Ronaldo znalazł się w wyjściowej jedenastce zespołu prowadzonego przez Ole Gunnara Solskjaera. Zawodnik powrócił po 12 latach do Premier League i w bardzo dobrym stylu ponownie przywitał się z fanami “Czerwonych Diabłów”.

Pięciokrotny zdobywca złotej piłki gola na 1:0 zdobył jeszcze w pierwszej połowie, kiedy to w doliczonym czasie gry dopił piłkę po strzale Masona Greenwooda. Drugiego gola napastnik zdobył po świetnym rajdzie Luke’a Shawa oraz jego fenomenalnym dograniu.

Powrót w wielkim stylu “CR7” poskutkował rykiem fanów na Old Trafford, którego nie słyszano od wielu lat.

Micheal Owen w krótkiej wypowiedzi dla Premier League postanowił skomentować występ legendarnego napastnika.

– Ma 36 lat i wiem, że wiele osób w telewizji będzie go porównywało do 28-latka.

– Jest wysportowany, silny i nigdy w życiu nie miał problemów z regularnymi kontuzjami. Dobrze, miał pewne problemy tu i ówdzie, lecz kto by ich nie miał podczas dwudziestoletniej kariery.

– On jest nadludzki, nieprawdaż? Po prostu oglądasz go … Nie obchodzi mnie, czy wspierasz Manchester United, czy nie, lecz nie możesz powstrzymać się od ekscytacji jego grą, bramką lub udzielaniem wywiadu. Po prostu dobrze jest widzieć kogoś takiego w dzisiejszej piłce.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze