Lee Grant: Cristiano Ronaldo już ma wpływ na wszystkich piłkarzy nawet poza boiskiem

MEN Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Według bramkarza Lee Granta Cristiano Ronaldo ma już ogromny wpływ na skład Manchesteru United poza boiskiem.

Portugalski snajper wrócił do klubu w letnim oknie transferowym po 12 latach nieobecności i ponownie zadebiutował w barwach “Czerwonych Diabłów” strzelając dwie bramki w meczu z Newcastle United.

Grant, który jest czwartym bramkarzem Manchesteru United i przyucza się do zawodu trenera, mówi, że wpływ Ronaldo jest widoczny również poza boiskiem i opowiedział historię przygotowań przedmeczowych do meczu w Newcastle.

Mówiąc w talkSPORT powiedział: – Atmosfera jest fantastyczna [w klubie], ale jeśli chodzi o rzeczywisty wpływ, jaki ma, zdałem sobie sprawę, że najlepsi gracze naprawdę chcą grać z najlepszymi.

– To z nimi lubią grać najbardziej. Każdy w drużynie, każdy piłkarz. Nie jestem w stanie wam opisać, jak wszyscy są szczęśliwi z powodu obecności Cristiano Ronaldo.

– Podam ci jeden przykład wpływu, jaki ma na grupę. Piątkowy wieczór w hotelu, końcówka kolacji, a zwykle w piątek wieczorem możesz sobie pozwolić na trochę więcej. Przede mną leży kruszonka z jabłkami i kremem albo ciastko z kremem

– Powiem ci teraz, że żaden gracz nie dotknął kruszonki z jabłkami i kremu. Żaden gracz nie podszedł do tego ciasteczka, ponieważ wszyscy się rozglądali i pytali: “co Cristiano sobie wziął?”. To był jeden z najzdrowszych posiłków w moim życiu. Po prostu zszokowało mnie to, że żaden z graczy nie odważył się wstać i wziąć tego niezdrowego jedzenia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze