Sky Sports: Paul Pogba jest pod wrażeniem letnich transferów Man Utd

Sky Sports Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem Sky Sports, Paul Pogba ma być pod wrażeniem transferów Manchesteru United w zakończonym okienku transferowym. Zawodnik nie podjął jeszcze decyzji ws. swojej przyszłości na Old Trafford.

Kontrakt Paula Pogby wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu, lecz na chwilę obecną sam zawodnik nie zadeklarował, gdzie będzie grał.

W ostatnich tygodniach media sugerowały, że Pogba ma być zadowolony ze swojej relacji z Ole Gunnarem Solskjaerem. Norweski szkoleniowiec w swoich wypowiedziach odwzajemniał sympatię do piłkarza, lecz ujawnił, że osobiście nie bierze on udziału w negocjacjach.

Jak donosi Sky Sports, Mistrz Świata miał być pod wrażeniem letnich wzmocnień “Czerwonych Diabłów”.

– Rozmowy pomiędzy przedstawicielami Paula Pogby, a Manchesterem United są kontynuowane.

– Poprzednie doniesienia Sky Sports, mówiły, że zawodnik nie chętnie podpisze z aktualnym klubem nową umowę. Paul Pogba jest już w ostatnim roku obowiązywania kontraktu, lecz sam zawodnik chętnie będzie kontynuował znajomość oraz współpracę z Ole Gunnarem Solskjaerem, sztabem szkoleniowym oraz pozostałymi zawodnikami.

– Nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji ws. jego przyszłości na Old Trafford. Pogba miał być pod wrażeniem transferów Cristiano Ronaldo, Jadona Sancho oraz Raphaela Varane’a.

– Pogba kocha swój klub, lecz chce podjąć odpowiednią decyzję dla siebie oraz swojej rodziny. Zawodnik jest bliżej pozostania na Old Trafford, niż 9 miesięcy temu, kiedy to jego agent Mino Raiola zapowiedział jego odejście. Wśród zainteresowanych zespołów nadal wymienia się PSG oraz Real Madryt. Kluby te mogą skusić się na próbę zakontraktowania pomocnika po wygaśnięciu kontraktu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze