Fabrizio Romano: Paul Pogba jest zadowolony ze swojego pobytu w Manchesterze, lecz nadal nie podjęto decyzji ws. jego przyszłości

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem Fabrizio Romano, Bruno Fernandes oraz Paul Pogba są zadowoleni z atmosfery panującej w Manchesterze United. Jednak Mistrz Świata nadal nie zdecydował w sprawie swojej przyszłości na Old Trafford.

Fabrizio Romano ponownie został zaproszony do podcastu United Stand, który można obejrzeć na portalu You Tube. Włoski dziennikarz opowiedział o wewnętrznych, jak i zewnętrznych poczynaniach „Czerwonych Diabłów”.

– Paul Pogba ma być zadowolony ze swojego życia w Manchesterze i kocha atmosferę panującą w klubie.

– Sytuacja w sprawie kontraktu Paula Pogby nadal nie jest rozstrzygnięta. Prawdą jest, że Paul kocha Juventus, lecz włoski zespój jest aktualnie w ciężkiej sytuacji finansowej, więc opłacenie Pogby byłoby problemem. Na chwilę obecną nie ma zaawansowanych rozmów z Juventusem

– Manchester United nadal stara się zatrzymać Pogbę w klubie i chętnie podpisze z nim nową umowę.

– Przed wybuchem pandemii, Juventus był bliski sprowadzenia Paula Pogby za około 100 milionów euro.

– Wszystkie angielskie zespoły monitorują sytuację Jude’a Bellinghama w BVB.

– Patrząc na politykę Dortmundu, jeśli pojawiłaby się odpowiednia oferta, to Erling Haaland mógłby zmienić zespół latem 2022 roku. W takim wypadku Bellingham zostałby sprzedany latem 2023 lub 2024 roku.

– Od momentu sprowadzenia Jadona Sancho, klub zdawał sobie sprawę, że trzeba zasiąść do rozmów z Bruno Fernandesem w celu zmiany jego kontraktu. Rozmowy trwają od lipca i mają na celu zaoferowanie zawodnikowi nowej umowy przed końcem tego roku.

– Bruno chce zostać na Old Trafford, ponieważ kocha Manchester United. Bruno jest fantastycznym zawodnikiem na boisku, ale również jest wspaniałą personą w szatni. Jest doceniany przez fanów oraz graczy. Buno jest zadowolony ze swojego pobytu w Manchesterze United.

– Wydaje mi się, że Bruno Fernandes pozostanie w Manchesterze na wiele, wiele lat.

– Pierwsza oferta nowego kontraktu dla Jesse Lingarda została odrzucona. Klub rozmawia z zawodnikiem oraz jego ojcem w celu znalezienia porozumienia.

– „Czerwone Diabły” od zakończenia EURO 2020 planują zaoferowanie nowego kontraktu Luke’owi Shawowi. Nowa umowa jest w trakcie realizacji. Manchester United jest zadowolony z zawodnika.

– Jeśli sytuacja nagle się nie zmieni i Donny van de Beek nadal nie będzie grać, to klub będzie zmuszony do znalezienia rozwiązania tego problemu w styczniu.

– W przypadku Anthony’ego Martiala nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Jeśli aktualna sytuacja się utrzyma, to najprawdopodobniej odejdzie latem 2022 roku.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze