BBC: Edinson Cavani oraz Fred najprawdopodobniej nie zagrają w starciu z Leicester City

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

BBC poinformowało, że najprawdopodobniej fani Manchesteru United nie ujrzą Freda oraz Edinsona Cavaniego w nadchodzącym meczu z Leicester City. Powodem absencji zawodników ma być starcie Brazylii z Urugwajem, które odbędzie dzień przed zaplanowanym meczem angielskiej ekstraklasy.

Aktualnie większość piłkarzy pierwszego zespołu Ole Gunnara Solskjaera przebywa na zgrupowaniach reprezentacji. Jednak jak się okazuje część kadrowiczów może nie wrócić na spotkanie z Leicester City, które wznowi rozgrywki klubowe.

W sobotę 16 października „Czerwone Diabły” zmierzą się na wyjeździe z „Lisami”. Mecz 8. kolejki angielskiej ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zdaniem BBC we wspomnianym starciu nie zobaczymy dwóch zawodników Manchesteru United. Mowa o Fredzie oraz Edinsonie Cavanim, którzy nie zdążą wrócić do Anglii ze zgrupowań.

Uważa się, że Brazylijczyk oraz Urugwajczyk zagrają we wszystkich spotkaniach swoich reprezentacji w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Mecz pomiędzy Brazylią a Urugwajem rozpocznie się w przyszły piątek (15 października) o godzinie 01:30. Oznacza to, że zawodnicy ominą spotkanie z Leicester City.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze