BBC: Man Utd rozegra kolejny sparing za zamkniętymi drzwiami

BBC Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień BBC, Manchester United dzisiaj (6 października) rozegra kolejny sparing za zamkniętymi drzwiami. W kadrze meczowej znajdzie się Phil Jones, lecz nie podjęto jeszcze decyzji w sprawie występu Marcus Rashford.

Starcie Manchesteru United z Evertonem na Old Trafford było ostatnim meczem rozgrywek klubowych przed bieżącą przerwą na reprezentacje. Część zawodników “Czerwonych Diabłów” udała się na zgrupowania, lecz jest grupa piłkarzy, która pozostała w klubie.

W minionym miesiącu podczas przerwy na rozgrywki reprezentacji postanowiono rozegrać towarzyskie spotkanie ze Stoke City. Mecz za zamkniętymi drzwiami Old Trafford zakończył się porażką podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera 3:4.

Simon Stone z BBC donosi, że Manchester United ponownie rozegra towarzyskie spotkanie za zamkniętymi drzwiami. Mecz odbędzie się jeszcze dzisiaj (6 października), lecz nie ujawniono jeszcze następnych rywali “Czerwonych Diabłów”.

Dodatkowo w składzie znaleźć się ma Phil Jones, który powrócił po 18 miesięcznej przerwie od piłki i potrzebuje minut na boisku. Środkowy obrońca udostępniany jest drużynie rezerw w celu ogrania.

Oczywiście, w kadrze Ole Gunnara Solskjaera jest o wiele więcej zawodników, którym dodatkowe spotkanie przydałoby się w celu nabrania rytmu meczowego. Na chwilę obecną nie zdecydowano, czy Marcus Rashford zagra w sparingu. Zawodnik od niedawna trenuje kontaktowo.

Wygląda na to, że napastnik będzie zaangażowany w nadchodzącym starciu z Leicester City po przerwie na reprezentacje. Na pewno będzie to wzmocnienie kadry Manchesteru United, która zmaga się z urazami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze