Marcus Rashford: jestem gotowy, aby wrócić na boisko

MUTV Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford po odebraniu tytułu doktora honoris causa udzielił wywiadu klubowej telewizji, w którym wyjawił, jak wygląda jego sytuacja zdrowotna.

Marcus Rashford znajduje się na samym końcu swojej rehabilitacji po poważnej kontuzji barku, który musiał zostać poddany operacji. Wychowanek klubu z Old Trafford od dwóch tygodni trenuje z drużyną na pełnych obciążeniach, a ponadto niedawno wziął udział w sparingu za zamkniętymi drzwiami przeciwko Blackburn Rovers, w którym zdobył dwa gole.

W rozmowie z MUTV Anglik zapewnił, że czuje się już w stu procentach gotowy i nie może doczekać się, kiedy ponownie wyjdzie na boisko, aby pomóc zespołowi w walce o mistrzostwo Premier League. Przed drużyną Ole Gunnara Solskjaera napięty terminarz, podczas którego klub z Old Trafford zmierzy się z czołówką ligi, a także zawalczy o swój byt w Lidze Mistrzów.

– Mój powrót do zdrowia przebiega dobrze. Jestem już na samym końcu. Czuję się gotowy, aby wrócić na boisko.

– Nie mogę doczekać się następnej serii meczów. Wiem, że mamy napięty terminarz, ale nadszedł czas, kiedy głębia naszego składu będzie ważna. Wszyscy musimy trzymać się razem i wykorzystać atuty każdego zawodnika.

– Chodzi o gromadzenie punktów. Kiedy masz do rozegrania tak wiele spotkań w tak krótkim czasie, to chcesz po prostu zdobyć trzy punkty i przejść do następnej konfrontacji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze