Anthony Elanga wypowiedział się o swojej przyszłości. “Wszystko się może zdarzyć”

Metro Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Młody gracz Manchesteru United, Anthony Elanga, przyznaje, że nie jest pewny swojej przyszłości na Old Trafford i jest „gotowy” na wszystkie scenariusze.

Szwed znajduje się blisko pierwszej drużyny Manchesteru United i klub ma duże nadzieje, że będzie gwiazdą klubu w przyszłości, pomimo niedawnej inwestycji w Jadona Sancho i Cristiano Ronaldo.

19-latek strzelił gola w swoim debiucie w Premier League przeciwko Wolves w zeszłym sezonie, ale jego jedyny występ w pierwszej drużynie miał miejsce w meczu EFL Cup z West Hamem United.

Pojawiło się kilka spekulacji, że Elanga może chcieć odejść już w styczniu. Sam piłkarz przyznaje, że miał kilka propozycji tego lata.

– Wszystko jest możliwe, ale teraz jestem w United, więc skupiam się na grze dla tego klubu – powiedział Elanga. – Ale wszystko jest możliwe i muszę być gotowy, jeśli klub chce mnie wypożyczyć lub będzie chciał mnie zatrzymać.

Elanga dołączył do Manchesteru United ze szwedzkiego Malmo w 2014 roku i był związany z powrotem do swojego kraju urodzenia. Jego usługami było zainteresowane Allsvenskan.

– Kocham swoje poprzednie kluby: kocham Elfsborg i kocham Malmo. Śledzę wyniki obu drużyn, jednak szczególnie interesuje mnie, co dzieje się w Malmo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze