Paul Scholes: myślę, że Glazerowie ufają Ole Gunnarowi Solskjaerowi i go wspierają

MEN Marcin Polak
Zmień rozmiar tekstu:

Paul Scholes uważa, że ​​Ole Gunnar Solskjaer „zasługuje” na szansę odwrócenia losów Manchesteru United w tym sezonie.

Manchester United rozpoczął sezon w świetnym stylu od zdecydowanego zwycięstwa 5:1 nad Leeds w dniu otwarcia nowej kampanii w Premier League, ale co najważniejsze, nie udało im się dorównać temu występowi od tego czasu.

Anthony Martial dał Manchesterowi United prowadzenie przeciwko Evertonowi przed przerwą reprezentacyjną, ale goście zdołali wyrównać i ostatecznie mecz zakończył się remisem. Po tym spotkaniu kibice szybko wyrazili swoje obawy dotyczące Solskjaera i występu.

Biorąc pod uwagę fakt, że Manchester United podpisał kontrakt z Jadonem Sancho, Raphaelem Varanem i Cristiano Ronaldo tego lata, presja na Solskjaera rośnie po każdym kiepskim wyniku. Ale Scholes uważa, że ​​Glazerowie będą go na razie wspierać.

– Cóż, z menedżerami nigdy nie wiadomo – powiedział Scholes w Webby & O’Neill Show. – Możesz rozegrać serię od pięciu do sześciu wygranych spotkań, ale jeśli nie wygrasz jednego meczu, twoja pozycja będzie zagrożona.

– Myślę, że Glazerowie go wspierają i uważam, że zasługuje na szansę. Widzieliśmy to pod rządami Van Gaala i Mourinho, widzieliśmy, jak zły był ten zespół w ciągu ostatnich kilku lat i zajęło Ole dwa lub trzy lata, aby zbudować zespół graczy, od którego czegoś oczekujesz.

– Myślę, że w zeszłym roku tak naprawdę się nie spodziewaliśmy wygranej, mieliśmy nadzieję. Ale teraz jest inaczej. Spodziewamy się, że coś wygra, spodziewamy się, że się zbliży do tytułu. Dla mnie Man United nie może w tym momencie dawać odpoczywać najlepszym graczom. Muszą wychodzić na murawę w najsilniejszym składzie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze