„Daily Mail”: Fred po powrocie ze zgrupowania zostanie poddany kwarantannie

Daily Mail Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarze „Daily Mail” ujawnili, że Fred zmuszony będzie do przejścia pełnej kwarantanny po przylocie do Anglii. Piłkarze z Urugwaju nie zostaną poddani przymusowej izolacji, więc Edinson Cavani od razu będzie mógł wznowić treningi z klubem.

Przerwa w rozgrywkach klubowych ze względu na zgrupowania kadr narodowych powoli dobiega końca. Fani angielskich zespołów nadal wyczekują informacji, czy ich ulubieni piłkarze z Ameryki Południowej wystąpią w następnej kolejce Premier League.

Ostatnie spotkanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej rozpocznie się w piątek o 2:30. W ostatnim starciu Urugwaj zmierzy się na wyjeździe z Brazylią.

Dziennikarze Jack Gaughan oraz Adrian Kajumba z „Daily Mail” postanowili ujawnić najnowsze wieści związane z reprezentantami krajów z Ameryki Południowej.

Kluby z Premier League miały wyczarterować prywatny odrzutowiec, aby upewnić się, że piłkarze z Ameryki Południowej powrócą na weekend do Anglii. Samolot reprezentantów Brazylii oraz Urugwaju wystartuje z Manaus natychmiast po ostatnim spotkaniu kwalifikacji do Mistrzostw Świata.

Uważa się, że Manchester United, Liverpool oraz Manchester City są zaangażowane w sprowadzenie zawodników. Koszt wynajęcia prywatnego samolotu miał przebić sześciocyfrową liczbę.

Jednak kluby muszą ocenić jeszcze, czy ich podopieczni będą w stanie wystąpić w weekendowych spotkaniach angielskiej ekstraklasy.

Edinson Cavani od razu będzie dostępny do selekcji meczowej, ponieważ nie będzie zmuszony do odbycia 10-dniowej kwarantanny po przylocie do Anglii. Urugwaj został usunięty z „czerwonej listy”, która ogranicza się teraz wyłącznie do siedmiu krajów.

Gracze klubów Premier League pochodzący z Brazylii (w tym Fred) zmuszeni będą do przejścia 10-dniowej izolacji po przylocie do Anglii. Brazylia również została usunięta z „czerwonej listy”, jednak reprezentanci „Kraju Kawy” w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata zmierzyli się na wyjeździe z Kolumbią, która znajduje się na tej liście.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze